ADATA XPG Spectrix AX4U320032G16A-ST50 D50 32GB DDR4 3200MHz Desktop Memory RAM
HomeStore
  • 32 GB (1*32 GB) DDR4 RAM
  • Speed: DDR4 3000MHz – 4133MHz
  • Operating Voltage : 1.35V - 1.5V
  • Operating Temperature : 0°C to 85°C
  • Dimensions : (L x W x H) 133.35 x 40 x 8mm
More Images
ADATA XPG Spectrix AX4U320032G16A-ST50 D50 32GB DDR4 3200MHz Desktop Memory RAM - Image 2
ADATA XPG Spectrix AX4U320032G16A-ST50 D50 32GB DDR4 3200MHz Desktop Memory RAM - Image 3
  • 32 GB (1*32 GB) DDR4 RAM
Description
ADATA XPG Spectrix AX4U320032G16A-ST50 D50 32GB DDR4 3200MHz Desktop Memory RAM | Shweta Computers