G Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (F5-6000J3636F16GX2-RM5RK)
HomeStore
Ripjaws M5 RGB
High-Speed DDR5 Memory Performance
-70%
More Images
G Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (F5-6000J3636F16GX2-RM5RK) - Image 2
G Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (F5-6000J3636F16GX2-RM5RK) - Image 3
Ripjaws M5 RGB
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW
Thumbnail 1
G Skill Ripjaws V 16GB (16GBx1) DDR4 3200MHz
-70%NEW
Thumbnail 1
G.Skill Ripjaws V 32GB (32GBx1) DDR4 3200MHz Black
NEW
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 5200MHz Desktop RAM (Black)
-70%NEW
G.Skill Ripjaws V 8GB (8GBx1) DDR4 3200MHz
NEW
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (Matte Black)
G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBx1) DDR5 6000MHz Desktop RAM (Matte Black)
-70%NEW
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 6000MHz Desktop RAM (Matte Black)
-70%NEW
G.Skill Ripjaws S5 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (Black)
-70%NEW
G.Skill Trident Z RGB 32GB (16GBx2) DDR4 3200MHz
-70%NEW
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz RAM (Matte Black)
-70%NEW
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (Matte Black)
G.Skill Trident Z Neo 32GB (16GBx2) DDR4 3600MHz RGB
G Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 6000MHz Desktop RAM (F5-6000J3636F16GX2-RM5RK) | Shweta Computers