LG 24MS570B 24" FHD IPS/100Hz/Black Office Monitor
Key Features:
- Easy Connection with 1 Cable : Equipped with a USB Type-C port that allows data transfer, video + audio data, and power supply *(USB PD 65W) simultaneously. With 2 ports downstream terminals, you can plug an input device (such as K/B, mouse), printer, external storage etc., in advance and connect your main work's laptop to a USB Type-C port with just one cable to the USB Type-C terminal, and you can connect it to all the devices you need to work at the same time and build an ideal work environment.
- Built-in speakers : Equipped with a 2W + 2W stereo speaker, so you can use it without connecting earphones during telework or online meetings / watching videos.
-70%LG 24MS570B 24" FHD IPS/100Hz/Black Office Monitor—
Key Features:
Description