LG 25SR50FW 25" FHD IPS/2xHDMI/60Hz/White Flat Office Monitor
HomeStore
Key Features:
  • LG 25″ Smart Monitor – LG Smart Monitor is designed for multitasking while you work, play and watch. Connect the 25” display to a laptop, desktop or gaming console to immerse yourself in your work or games. Or, with the display’s LG webOS built-in, you can watch favorite shows from your favorite streaming apps.
More Images
LG 25SR50FW 25" FHD IPS/2xHDMI/60Hz/White Flat Office Monitor - Image 2
LG 25SR50FW 25" FHD IPS/2xHDMI/60Hz/White Flat Office Monitor - Image 3
Key Features:
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW