LG 27BA650B 27" FHD IPS/100Hz/Black Office Monitor
HomeStore
Key Features:
  • Productivity Hub with Easy Connectivity – USB Type-C port allows from display and data transferring to connected device charging (up to 65W), enabling support for your laptop all at the same time over a single cable.
-70%
More Images
LG 27BA650B 27" FHD IPS/100Hz/Black Office Monitor - Image 2
LG 27BA650B 27" FHD IPS/100Hz/Black Office Monitor - Image 3
Key Features:
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW