LG 27UP850KW 27" 4K UHD IPS/HDR400/60Hz/Flat Gaming Monitor
HomeStore
Key Features:
  • Display: 27" (68.58 cm) UHD 4K (3840 Ă— 2160) IPS Panel
  • Brightness: 400 cd/m² (typical) | Contrast Ratio: 1200:1
  • Color Depth: 1.07 Billion | Color Gamut: DCI-P3 95%
  • Refresh Rate: 60 Hz | Response Time: 5 ms (GtG)
  • Connectivity: 2Ă— HDMI, 1Ă— DisplayPort (1.4), 1Ă— USB-C (90W PD), 2Ă— USB 3.0, Headphone Out
  • Ergonomics: Tilt, Height, Pivot adjustable | VESA Mount: 100 Ă— 100 mm
  • Power: 44W (typical) | Adapter Type Power Supply
  • Weight: 5.9 kg (with stand) | 8.9 kg (shipping)
  • Included Accessories: HDMI, DisplayPort, and USB-C cables
-70%
More Images
LG 27UP850KW 27" 4K UHD IPS/HDR400/60Hz/Flat Gaming Monitor - Image 2
LG 27UP850KW 27" 4K UHD IPS/HDR400/60Hz/Flat Gaming Monitor - Image 3
LG 27UP850KW 27" 4K UHD IPS/HDR400/60Hz/Flat Gaming Monitor - Image 4
LG 27UP850KW 27" 4K UHD IPS/HDR400/60Hz/Flat Gaming Monitor - Image 5
LG 27UP850KW 27" 4K UHD IPS/HDR400/60Hz/Flat Gaming Monitor - Image 6
Key Features:
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW