MSI Modern 15 H AI Gaming Laptop Intel Core Ultra 7 155H processor, Intel Arc Graphic, 8x2GB, 512GB SSD, 15.6" FHD, 15 H AI C1MG-048IN
Key Features:
- AI Enabled Processor:Â 1st Generation Intel Core Ultra 7 155H Up To 4.8GHz
- Operating System:Â Pre-loaded Windows 11 Home with lifetime validity |
- Preinstalled Software:Â MSI Center , Office 2021 | In the box: Laptop, Power Adapter
- Display:Â 40cm FHD (1920x1080), 60Hz 45%NTSC IPS-Level
- Memory & Storage:Â 8GBx2 DDR5 Onboard Dual Channel RAM | Storage: 512GB NVMe PCIe Gen4x4 SSD
- Intel Arc Graphic | 802.11 ax Wi-Fi 6E + Bluetooth v5.3
More Images
Key Features:
Description