Samsung 27-Inch(68.47cm) QHD Odyssey G6 Gaming, 240 Hz, 1 ms Curved Smart LED Monitor, 2560 x 1440 Pixels, Height Adjustable Stand, OTT Apps, AMD Freesync Premium Pro (LS27BG650EWXXL, Black)
HomeStore
  • 27 inch Samsung Monitor - 2560 x 1440 Resolution VA Panel Monitor
  • 178° Horizontal and Vertical Viewing Angle for wider and clear view
  • 240 Hz Refresh rate | 16:9 Aspect Ratio | 350cd/m2 Brightness (Typical)
  • CoreSync & Core lighting design
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW