Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor
HomeStore
  • Aspect Ratio: 16:09 | 178°(H)/178°(V) Viewing Angle | 1 Billion Color Support | 600 cd/㎡ Peak Brightness (Typical) | 1,000:1 Contrast Ratio | Refresh Rate: 60 Hz | Response Time: 5ms | Power Consumption (Max) 182W
  • 5K resolution | Matte Display | Smart Calibration | Pantone Validated | Thunderbolt 4 & DP port | 4K SlimFit camera | Apple AirPlay | Metal Slim Design & Ergonomics | Smart TV Apps | In Built Speakers (5W x 2) | Adaptive Sound+ | Ergonomic Stand: Adjust the monitor height (120.0 ± 5.0 mm) for optimal comfort during extended gaming sessions. Tilt -2.0˚(±2.0˚)~15˚(±2.0˚), Pivot -92.0˚(±2.0˚)~92.0˚(±2.0˚)
-70%
More Images
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 2
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 3
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 4
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 5
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 6
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 7
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 8
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor - Image 9
Product Information
Shipping & Returns
Description
Samsung LS27C900PAWXXL 27" 5K IPS/Wi-Fi/Bluetooth/USB/60Hz/Silver Monitor | Shweta Computers