Samsung LS32D804U 32" 4K UHD IPS/HDR10 /60Hz/Black Gaming Monitor
HomeStore
Key Features:
  • Connect it all to elevate your workspace. A USB-C port allows for 90W charging and data transfer at the same time, while a built-in LAN port offers seamless Ethernet connectivity for laptops.
  • Display: 80 cm (31.5") 4K UHD VA panel, 350 nits, HDR10, 3000:1 contrast
  • Design: Flat screen, height-adjustable stand with tilt, swivel & pivot, wall mount (100×100 mm)
  • Connectivity: HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, USB-C (90 W), USB 3.0 ×3, LAN, headphone jack
  • Features: Eye Saver, Flicker-Free, Picture-in-Picture, Adaptive Picture, KVM switch
  • Power: 180 W max, internal supply, eco design with 10 % recycled plastic
-70%
More Images
Samsung LS32D804U 32" 4K UHD IPS/HDR10 /60Hz/Black Gaming Monitor - Image 2
Samsung LS32D804U 32" 4K UHD IPS/HDR10 /60Hz/Black Gaming Monitor - Image 3
Samsung LS32D804U 32" 4K UHD IPS/HDR10 /60Hz/Black Gaming Monitor - Image 4
Samsung LS32D804U 32" 4K UHD IPS/HDR10 /60Hz/Black Gaming Monitor - Image 5
Key Features:
Product Information
Shipping & Returns
Description
Samsung LS32D804U 32" 4K UHD IPS/HDR10 /60Hz/Black Gaming Monitor | Shweta Computers