Samsung LS32DM700UWXXL 32" 4K UHD HDMI-2/OTT Apps/Office 365/Wi-Fi Bluetooth/Remote/Black Monitor
- Built-in OTT service: Perfect entertainment with built-in streaming apps such as Netflix, YouTube, Amazon Prime video, Samsung TV plus and more. The remote control and built-in 10 W speakers create an easy multi-functional device that can do it all without a PC, laptop, or TV.
- Display Features: 4K UHD Crystal clear video | 60 Hz Refresh Rate | 300 cd/㎡ Brightness (Typical) | 3,000:1 Contrast Ratio | HDR10 | 4ms(GTG) Response Time | 178° Horizontal and Vertical Viewing Angle | 72% Color Gamut (NTSC)
Description