Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor
HomeStore
Features:
  • 0.03ms GTG response time and 240Hz refresh rate for smooth game play
  • Versatile connectivity with multitude of input options
OLED picture quality
1m 24.4cm (49") Dual QHD
-70%
More Images
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 2
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 3
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 4
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 5
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 6
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 7
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 8
Samsung LS49CG930SWXXL 49" OLED HDMI2/HDR/240hz/Curved Gaming Monitor - Image 9
Features:
OLED picture quality
1m 24.4cm (49") Dual QHD
Product Information
Shipping & Returns
Description
1m 24.4cm (49") Dual QHD
You may also like
-70%NEW