Samsung LS49CG952 49" OLED HDMI/HDR/240hz/Black curved Gaming Monitor
HomeStore
The Samsung 49" Odyssey G9 is an ultrawide curved gaming monitor designed for immersive and high-performance gaming. With a super-fast 240Hz refresh rate, 1ms response time, and Quantum Dot (QLED) technology, it delivers ultra-smooth gameplay with stunning visuals. Its 32:9 aspect ratio and Dual QHD resolution (5120x1440) provide a massive field of view, making it perfect for both gaming and multitasking.
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW